Hyundai N Performance zadebiutuje we Frankfurcie

Salon Samochodowy we Frankfurcie jak co roku obfituje w wiele interesujących premier. Wśród stoisk producentów z całego świata, nie mogło zabraknąć także Hyundaia, który właśnie na tę imprezę, oprócz premier nowych aut zaplanował prezentację… zespołu tuningowego o nazwie N Performance.

Dział N Performance będzie odpowiedzialny za wypuszczanie edycji sportowych nie tylko istniejących już pojazdów, ale także za tworzenie całkiem nowych aut, które mają charakteryzować się ekstremalnymi osiągami. Z informacji, które pojawiają się w sieci wynika, iż dział N Performance ma mieć wiele wspólnego z zespołem „M” odpowiedzialnym za tuning samochodów marki BMW. Koreańczycy otwarcie przyznają się, iż mają zamiar konkurować z najlepszymi, przez co chcą także czerpać wzorce od sprawdzonych już i gotowych teamów.

Oprócz zespołu Hyundai N Performance, koreański koncern, w trakcie Targów Motoryzacyjnych we Frankfurcie zaprezentuje co najmniej dwa nowe, koncepcyjne pojazdy – wśród nich znajdzie się sportowy pojazd o nazwie RM15, który zostanie wyposażony w dwulitrowy, benzynowy silnik charakteryzujący się mocą rzędu 300 KM, a także model N 2025 Gran Turismo Vision, który co prawda został wstępnie stworzony z myślą o słynnej serii gier na konsolę PlayStation i wiele wskazuje na to, że samochód ten nigdy nie trafi do produkcji seryjnej.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
Dodał: , w Aktualności i wydarzenia. Dnia 29 sierpnia 2015