Hyundai sponsorem skoków narciarskich

Koreański producent przekazał flotę samochodów, która będzie do dyspozycji organizatorów Pucharu Świata w skokach narciarskich, który zagościł do Polski.

Dziś w Zakopanem odbyło się oficjalne przekazanie Hyundaiów. Jest to wynik współpracy sponsorskiej pomiędzy koreańskim koncernem a Międzynarodową Federacją Narciarską (FIS). Wszystkie samochody będą wykorzystywane w celu transportowania zawodników, kadry oraz sprzętu narciarskiego podczas turniejów, które odbędą się w Wiśle 9.01 oraz Zakopanem 11-12.01.2013 r.

Wśród pojazdów oddanych przez Hyundaia do dyspozycji znajdują się między innymi takie modele jak nowa generacja Santa Fe, i40 w odmianie wagon, najnowsza i30, SUV ix30 oraz mini busy H1. Dyrektor zarządzający Hyundai Motor Poland – Marcin Okrój przyznał, że Hyundai ma zamiar nadal wspierać tę dyscyplinę sportu, co przyczynia się do uzupełnienia wizerunku firmy angażującej się w promocję prawdziwych, sportowych emocji.

Nie jest to pierwszy rok obecności Hyundaia w sportach narciarskich. Już w sezonie 2011/12 koreański producent pojazdów był sponsorem mistrzostw świata w skokach narciarskich.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
Dodał: , w Aktualności i wydarzenia. Dnia 9 stycznia 2013