Hyundai odbiera klientów Volkswagenowi?

Amerykański oddział Hyundaia ma pomysł na trafienie do klientów, którzy czują się oszukani przez niemiecki koncern Volkswagena z głośną w ostatnim czasie tzw. ‘aferą spalinową’.

O tym, że Hyundai przygotowuje auta z myślą o klientach europejskich oraz amerykańskich wiadomo od dawna. Południowokoreański koncern motoryzacyjny targetuje auta w ten sposób, aby docierały one także do fanów innych marek, w tym do Volkswagena. W tym celu, amerykański oddział Hyundaia postanowił przygotować specjalną ofertę, która ma trafić do wszystkich obecnych bądź byłych posiadaczy aut niemieckiego przedsiębiorstwa, którzy stracili zaufanie do niemieckiej marki w związku z tzw. ‘aferą spalinową’, w której Volkswagen stracił bardzo dużo (nie tylko pieniędzy) w związku z oszukiwaniem swoich klientów, poprzez zaniżanie wyników spalinowych swoich pojazdów (głównie diesli).

Amerykański oddział Hyundaia postanowił przygotować atrakcyjne zniżki dla kierowców, którzy są w posiadaniu jednego z Volkswagenów objętych tzw. ‘aferą spalinową’. Ci klienci mogą zakupić nowego Hyundaia bez marży, a dodatkowo cenę pomniejszono o 3%. Dodatkowo, klient otrzymuje rabat wynoszący 1250 dolarów, ale to nie wszystko – kierowcy mogą także korzystać z szeregu pozostałych zniżek i rabatów.

Co sądzicie o takiej ofercie Hyundaia?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
Dodał: , w Aktualności i wydarzenia. Dnia 29 stycznia 2017