Hyundai Intrado – zapowiedź

Hyundai Intrado ma wprowadzić szereg innowacji nie tylko do koreańskiej, ale do ogólnoświatowej motoryzacji. Czego zatem możemy spodziewać się po najnowszym dziecku Hyundaia?

Hyundai Intrado zostanie oficjalnie zaprezentowany podczas Targów Motoryzacyjnych w Genewie, które odbędą się w przyszłym roku. Auto ma wytaczać nowy kierunek rozwoju koreańskiego producenta. Według przedstawicieli Hyundaia przyszłość motoryzacji powiązana jest z samochodami wykorzystującymi wodór jako główne źródło zasilania. W ciągu najbliższych lat ma powstać wiele kampanii, które docelowo będą w stanie zachęcić kierowców do korzystania z samochodów wyposażonych w silniki wykorzystujące źródła wodorowe.

Hyundai Intrado ma być jeszcze lżejszy i mniejszy od modelu ix35 Fuel Cell. Auto zostanie zbudowane z wykorzystaniem ultralekkiej struktury stworzonej z zaawansowanych materiałów. Te same materiały mają zostać wykorzystane w przyszłych modelach seryjnych. Ponadto model Intrado ma być pierwszym autem koreańskiego producenta, które będzie prezentowało stylistykę Fluidic Sculpture 2.0. Samochód został w całości zaprojektowany na terenie Europy. Na więcej szczegółów przyjdzie nam poczekać do Targów Motoryzacyjnych w Genewie, które odbędą się początkiem przyszłego roku.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
Dodał: , w Aktualności i wydarzenia. Dnia 30 grudnia 2013