Auto-Centrum Sp. z o.o.
Dane adresowe: ul. Rejtana 67
35-959 Rzeszów
E-mail: Napisz do nas
Telefon: 178750082
Strona WWW: http://acrzeszow.hyundai.pl/

Auto-Centrum jest spółką prawa handlowego, której siedziba firmy mieści się w Rzeszowie przy ulicy Rejtana 67.Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie motoryzacji na terenie Podkarpacia.

Spółka jest firmą o długoletniej tradycji w sektorze motoryzacyjnym, kontynuacją działalności przedsiębiorstwa POLMOZBYT Rzeszów, a jej pozycja rynkowa i struktura organizacyjna są efektem długoletniej działalności na rynku motoryzacyjnym.

Spółka Auto-Centrum rozpoczęła działalność 1 września 1997 roku i powstała w ramach procesu przekształceń organizacyjno – prawnych POLMOZBYT Rzeszów .

Firma w roku 2007 poszerzyła swoją działalność o markę Peugeot i Citroen, oraz w 2009 roku powołała do życia spółkę Auto-Premium z autoryzacją BMW

W obecnej chwili Auto-Centrum i Auto-Premium jest dealerem samochodów marki Hyundai, Peugeot, Citroen, BMW i Tata prowadzi autoryzowane serwisy marek Hyundai, Peugeot, Citroen, Mazda, Land Rover,BMW,Mini Tata.

Ważnym elementem działalności spółki jest serwis blacharsko-lakierniczy, który jest autoryzowany dla marek Peugeot, Citroen,  Land Rover, Hyundai, BMW, Mini, Tata, Mazda.

Od czterech lat firma prowadzi wypożyczalnię samochodów na terenie Rzeszowa i Krakowa w wynajmie bezpośrednim i w systemie rent-a-car direct.

W uzupełnieniu działalności posiadamy stację paliw funkcjonującą w oparciu o umowę  koncernem Statoil. W ramach kompleksowej obsługi Klienta prowadzone są dwie stacje kontroli pojazdów

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
Dodane dnia 12 lutego 2013